O firmie

Call-med odtruwanie poalkoholowe

tel. 604 137 235

tel. 41 369 82 76

Kielce, woj. świętokrzyskie

CALL-MED istnieje na rynku kieleckim i świętokrzyskim od ponad 25 lat.

Inspiracją do prowadzenia tej działalności, było doświadczenie w leczeniu problemów alkoholowych nabyte przez założyciela i kierownika firmy, podczas pracy w największej w Polsce Klinice Ostrych Zatruć - lekarza medycyny specjalistę Anestezjologii i Intensywnej Terapii Janusza Karczewskiego: PWZ 5280923.

Dla każdej osoby korzystającej z naszych usług zapewniamy bardzo szybką pomoc na najwyższym poziomie aktualnej wiedzy o leczeniu zatrucia alkoholem i uzależnienia od alkoholu.

Każda wizyta lekarska jest wykonywana ze 100% dyskrecją, co zapewnia anonimowość osoby z niej korzystającej.

Zabieg detoksykacji trwa od 2 do 3 godzin z możliwością powtórzenia tego samego dnia dla lepszego efektu końcowego. Lekarz legitymuje się prawem wykonywania zawodu, oraz po zakończeniu wizyty wystawia rachunek z kasy fiskalnej.

Podczas zabiegu, osoba leczona uzyskuje możliwość kontynuacji radzenia sobie z problemem alkoholowym przy pomocy wybranych ośrodków oraz lekarzy i terapeutów, a także najnowszych na świecie leków używanych w terapii uzależnień.

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu również w dni świąteczne.

Działalność Call-med obejmuje teren całego województwa Świętokrzyskiego oraz okolic, w tym między innymi następujące miejscowości: Busko-Zdrój, Jędrzejów, Kaziemierza Wielka, Kielce, Końskie, Miechów, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Radom, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Szydłowiec.

Numer ewidencji działalności wydany przez Prezydenta Miasta Kielce 11059/96/U
2021 © Call-Meddesigned by ascomi.pl