Zabieg

Call-med odtruwanie poalkoholowe

tel. 604 137 235

tel. 41 369 82 76

Kielce, woj. świętokrzyskie

  • Wizyta lekarza w miejscu wezwania
  • Zabieg trwa około 2 godziny
  • Cena zabiegu odtruwania ustalana jest indywidualnie podczas wizyty.
  • W cenie zabiegu całodobowe konsultacje telefoniczne z lekarzem specjalistą.

CALL-MED zajmuje się profesjonalnym i dyskretnym udzielaniem doraźnej pomocy lekarskiej w przypadkach nadmiernego spożycia alkoholu.

Po telefonicznym ustaleniu terminu i miejsca wizyty, lekarz specjalista przyjeżdża w miejsce wezwania, gdzie udziela profesjonalnej pomocy medycznej.

Lekarz dokładnie bada pacjenta oraz przeprowadza wywiad na temat przebytych chorób, co pozwala na jak najlepsze dostosowanie profilu zabiegu do potrzeb pacjenta.

Stosowane są najnowsze preparaty uzupełniające niedobory wodno-elektrolitowe w postaci dożylnej(kroplówki) jak i doustnej.

Podawane są także leki likwidujące objawy zatrucia takie jak wysokie ciśnienie, drżenia, wymioty, bóle, lęki, niemożność jedzenia i bezsenność.

Podczas wizyty pacjent otrzymuje też recepty według indywidualnych wskazań, w tym możliwe są najnowszej generacji leki zmniejszające łaknienie na alkohol.

Możliwe jest także, w zależności od stanu, wystawienie zwolnienia lekarskiego L-4.

Lekarz specjalista wykonujący zabieg służy wiedzą i doświadczeniem oraz podaje informacje dotyczące dalszej terapii indywidualnej lub rodzinnej u wybranych lekarzy i terapeutów współpracujących z pogotowiem CALL-MED.
2021 © Call-Meddesigned by ascomi.pl